• +90 553 929 92 42
  • info@beyztur.com.tr
  • EnglishGermanRussianTurkish
Kurumsal / İstanbul Şehir Turu
FORS TURİZM İstanbul Şehir Turu

İstanbul Şehir Turu

İstanbul turumuzun seçenekleri tur gezginleri tercihindedir.Bölge ve seçenekleri tercih edebilirsiniz.

  • Sultanahmet Bölgesi:Gün-Ayasofya, Sultanahmet Camii, Hipodrom, Alman Çeşmesi, Topkapı Sarayı, Aya İrini Kilisesi, Soğukçeşme Caddesi, Kapalıçarşı,Yerebatan Sarnıcı.
  • Dolmabahçe Sarayı, Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi, Çiçek Pasajı, Galata Kulesi,Süleymaniye Camii, Fener ve Balat İlçeleri, Aziz Stephen Kilisesi (Demir Kilise), Pierre Lotti Panoramik Tepesi.
  • Bosphorus turu karadan Eminönü,Dolmabahçe,Beşiktaş,Ortaköy,Bebek,Tarabya,Sarıyer.Yol üzeri uğranabilecek alışveriş merkezleri,yiyecek içecek cafeler ,restaurantlar,park ve örenler mevcuttur.Yıldız Parkı,Emirgan Parkı,Bebek Parkı,Kuruçeşme Parkı,Gülhane Parkı,Maçka Parkı.Kumpir ve hediyelik eşya,cafe ve barları ile meşhur Ortaköy görülmesi gereken semtidir.
  • Alışveriş Merkezleri:Avrupa bölgesinin en bilinen ve büyük alışveriş merkezleri Zorlu Center, Kanyon,Metrocity,İstinye Park,Cevahir,Aqua Florya,Form İstanbul,Marmara forum,Carausel başlıcalarıdır.Bu avm lerde tanınmış markalara ulaşma imkanı bulunmaktadır.
  • Müzeler: Miniatürk,Topkapı Sarayı,Galata Kulesi,Rahmi Koç Müzesi,Kariye Müzesi,Türk ve İslam Eserleri Müzesi,Masumiyet Müzesi,Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı,Sakıp Sabancı Müzesi,Mademe Tussauds Müzesi,İstanbul Oyuncak Müzesi,Galata Mevlevihanesi Müzesi,Panorama 1453,Pera Müzesi,Mozaik Müzesi,Deniz Müzesi,Pelit Çikolata Müzesi,İstanbul Arkeoloji Müzesi,İslam Bilim ve Teknoloji Tarihi Müzesi,Salt Galata Müzesi,Halı ve Kilim Müzesi,Aya İrini,Dolmabahçe Sanat Galerisi,Milli Saraylar Resmi Müzesi,Hisart Canlı Tarih Müzesi,Havacılık Müzesi,Balmumu Heykel Müzesi,

VİZYONUMUZ?

Geniş hizmet ağımızla koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizle müşterilerimizin beklenti ve taleplerine yönelik yenilikçi ve evrensel bir firma olmaktır.

MİSYONUMUZ?

Daha güzel yarınlara, değişen dünya düzeninin ihtiyaçları doğrultusunda son derece yenilikçi, geleceğin dünyasına ayak uyduran, daimi olarak gelişen, güvenilir ve globalleşen Dünya çapında sektörümüze öncülük etmektir.

havaalanı özel vito transfer

VITO

Mercedes Vito araçlarımız ile 6 kişiye kadar olan grupların ulaşım ihtiyacı karşılanır.

havaalanı özel sprinter transfer

SPRINTER

Mercedes Sprinter araçlarımız ile 13 kişiye kadar olan grupların transferini gerçekleştiriyoruz.

havaalanı özel midibus transfer

MİDİBÜS

13-22 kişi sayısı olan grupların transfer ihtiyacını karşılayacak araç modelleridir..

havaalanı özel otobüs transfer

OTOBÜS

23-46 kişilik büyük grupların özel transferlerinde otobüs sınıfı araçlar kullanımaktadır.

Bu Sitede Bulunan içerikler yazılı ve görsel medya izinsiz kopyalanması ve kullanılması yasaktır.